Warsztaty

Chlebkowe

 

Idealne warsztaty na poznanie trudnego zawodu piekarza. Dowiemy się jakie ziarna wybrać do zrobienia doskonałej mąki chlebowej. Nauczymy się własnoręcznie wykonać swój pierwszy bochenek chleba. Świetna zabawa dla dzieci jak również opiekunów i nauczycieli.

Ciastkowe

 

Przygotujemy dla was warsztaty na każdą okazję. Zbliżają się święta lub dni ważnych dla nas osób? Świetnie, zrobimy słodkości dla wszystkich. 

Lukrowanki

 

Uwielbiacie malować? My także, przygotujemy dla was wyjątkowe zestawy ciastek o dowolnym kształcie i wspólnie pomalujemy specjalnymi, kolorowymi i jadalnymi farbami. Lukrowanki to zabawa także dla rodziców lub nauczycieli. Lukry, posypki, cukierki w dłoń i do dzieła! 

akademiaciastka.pl

Atlas grzybów

 

Grzyby to maleńkie organizmy o wybitnie kosmicznych korzeniach. Z prawie 70 tysięcy opisanych, tylko niewielka część jest jadalna. Mają różne kształty i kolory, a naszym zadaniem jest jak najlepsze zobrazowanie tego świata.
Zmienimy wasze podwórko w prawdziwie grzybową strefę. Rozstawimy swoje okazy i opowiemy o nich wszystko. Duża dawka wiedzy i ogromnej zabawy na świeżym powietrzu w zasięgu waszej ręki. Do tego przygotujemy specjalne warsztaty. 
*Atlas grzybów to warsztaty organizowane od początku marca do końca listopada. 

akademiaciastka.pl

Akademia Ciastka 2018/2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.